ReFEEHS IPO Radionica (Beograd, 29-30 Septembar, 2017)

Radionica „Nastava i evaluacija zajedničkog izbornog predmeta Interprofesionalno obrazovanje (IPO) na zdravstvenim studijskim programima u Srbiji“ održana je 29. i 30. septembra 2017. godine u Beogradu. Radionici su prisustvovali nastavnici i saradnici Univerziteta u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i Kragujevcu koji će učestvovati u realizaciji zajedničkog predmeta i nastavnik IPO predmeta sa Triniti koledža Dablin Emer Guinan. Nakon predviđenih izlaganja svi učesnici radionice su aktivno diskutovali i postigli dogovor o jedinstvenom planu realizacije i evaluacije IPO nastave.

Prezentacije su dostupne preko sledećeg linka:

Ciljevi radionice, problemi i izazovi, Zoran Komazec

Prezentacija predmeta (IPO), Vladmila Bojanić, Danijela Đukic Ćosić

Veštine komunikacije i timskog rada, Gordana Jovanović

Metodika i alati u izvodjenju IPO nastave_iskustva Univerziteta u Novom Sadu, Dragana Simin

Metodika nastave za inteprofesionalno obrazovanje_online edukacija Danijela Đukić Ćosić

Prezentacija predmeta Univerzitet u Nisu IPO, Vladmila Bojanić

Metod i alati za učenje IPO – iskustva iz Triniti koledž Dablin – Emer Guinan

Procena znanja studenata, Danijela Đukić Ćosić

Evaluacija kvaliteta IPO nastave_upitnik za studente, Olivera Milovanović

Agendu IPO radionice možete pogledati ovde.

Listu učesnika možete pogledati ovde.

Pogledajte galeriju fotografija sa skupa: