Početak realizacije nastave iz zajedničkog izbornog predmeta Inteprofesionalno obrazovanje na Univerzitetu u Nišu

Uvodni čas za zajednički izborni predmet Interprofesionalno obrazovanje održan je na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Nišu u četvrtak, 7. decembra 2017. godine. Prof. dr Vladmila Bojanić i doc. dr Aleksandra Catić Đorđević predstavile su predmet studentima sva četiri studijska programa: medicine, farmacije, stomatologije i sestrinstva, kao i način realizacije nastave. Prva radionica na kojoj će studenti zajednički razmatrati studiju slučaja iz Akutnog koronarnog sindroma i zajednički predlagati plan pružanja zdravstvene usluge imajući u vidu najveću dobit za pacijenta zakazana je za ponedeljak, 11. decembar 2017. godine.